VW Golf 7 R z wydechem oraz podniesieniem mocy REMUS – Dyno test

Home  /  Samochody  /  Volkswagen  /  Golf  /  VW Golf 7 R z wydechem oraz podniesieniem mocy REMUS – Dyno test

Często zastanawiamy się jakie korzyści daje instalacja sportowego układu wydechowego oraz modułów mocy najnowszej generacji. Aby sprawdzić czy montaż modułu mocy Remus Powerizer w połączeniu z systemem wydechowym rzeczywiście przynosi wymierną poprawę wszystkich parametrów, poddaliśmy VW Golfa R 7. generacji testom na hamowni.

P1130811

Podczas naszej wrześniowej wizyty w dziale testowym REMUS w Austrii, mieliśmy okazję uczestniczyć w badaniach nad właściwościami modułu mocy Remus Powerizer. Golf R z kompletnym układem wydechowym Remus został poddany testom na hamowni przed, oraz po montażu Powerizera. Dzięki odstępowi pomiędzy pomiarami wynoszącemu kilkanaście minut zachowaliśmy niemal idealnie takie same warunki – co ma ogromny wpływ na wyniki testów.

P1130775

Auto bez modułu mocy dysponowało 289 KM mocy i 361 Nm momentu obrotowego. Po kilkunastu minutach potrzebnych na instalację urządzenia, parametry wzrosły do odpowiednio 327 KM oraz 446 Nm.

P1130808

Co istotne, montaż urządzenia jest w pełni bezpieczny dla jednostki napędowej, a sam moduł jest również łatwy w deinstalacji. W połączeniu z układem wydechowym Remus, jest to idealny sposób na poprawę osiągów oraz dźwięku niemal każdego samochodu!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z hamowni:

Pełną ofertę układów wydechowych oraz podniesień mocy Powerizer znajdziecie w Remus Polska – u Wyłącznego Dystrybutora REMUS w Polsce!

P1130773

Categories:
  GolfRemus PolskaSamochodyVolkswagen
this post was shared 0 times
 000