SAMOCHODY
UKŁADY WYDECHOWE

Lekka konstrukcja

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, wydechy Remus charakteryzują się niesamowicie niską masą. Pozytywnie wpływa to na sportowe doznania z jazdy poprawiając precyzję prowadzenia.

Made in Austria

Liczy się jakość! Wszystkie produkty Remus produkowane są ręcznie, przez Austriackich rzemieślników. Dzięki temu wydechy cechuje niezrównana jakość i precyzja wykonania.

3-letnia gwarancja

Koniec z niepewnością! Na wydechy Remus udzielana jest aż 3 letnia gwarancja producenta, dzięki czemu możesz cieszyć się nowym brzmieniem bez zmartwień.

Homologacja EEC

Bezpieczeństwo to podstawa! Dlatego wydechy Remus posiadają homologację EEC i TUV, poświadczającą spełnianie wszystkich, najbardziej rygorystycznych, europejskich norm.

Wydechy do samochodów

Dlaczego Remus?

Remus to znany na całym świecie producent topowych układów wydechowych do samochodów. U nas prawie każdy znajdzie wyjątkowy wydech do swojego auta. Produkty spod znaku wilka przez ponad dwadzieścia lat trafiły nie tylko do tysięcy pojazdów jeżdżących po drogach, ale i do wielu typowo wyczynowych maszyn. Rozwiązania Remusa od lat znaleźć można m.in. w rajdach samochodowych i na torach wyścigowych.

REMUS Titanium2

Mistrz wagi lekkiej, czyli prawdziwy tytan

Kolejny bombowy hit spod znaku wilka! REMUS Titanium2 to nowy produkt, który rzuca na kolana swoim obliczem zewnętrznym i strukturą. Przejawiają się one między innymi w ekskluzywnym wyglądzie, kapitalnym wykonaniu i zredukowanej masie, wynikającej z zastosowania bardzo wytrzymałego materiału, którym jest tytan. Rewolucyjna, lekka konstrukcja została zaczerpnięta bezpośrednio z rozwiązań Remusa wykorzystywanych w wyczynowych wyścigach samochodowych. Charakterystyczna geometria i ekskluzywna jakość wyrobu sprawiają, że to niewątpliwy high end wśród układów wydechowych, gratka dla prawdziwych fanów motorsportu, którzy swoim cywilnym autom pragną nadać bardziej wyścigowej specyfiki.

REMUS Engineering Team, który odpowiadał za Titanium2, podczas projektowania tego układu dążył do uzyskania całego szeregu znakomitych parametrów w zakresie ciśnienia zwrotnego spalin, charakterystyki poziomu drgań i przepływu gazów. Duży nacisk kładziono jednak także na czynniki związane z właściwościami cieplnymi i mechanicznymi.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, mistrzowskiej wiedzy z dziedziny sportowych układów wydechowych i wieloletniego doświadczenia, Remus do cywilnych aut oferuje rozwiązania zaczerpnięte także z typowo wyczynowego motorsportu. Układy Titanium2 posiadają homologację umożliwiającą wykorzystywanie ich w autach poruszających się na co dzień w normalnym ruchu drogowym.

Układy Catback

Układy wydechowe REMUS Catback – maksimum mocy i doskonałe brzmienie

Catback to coś szczególnie dla kierowców kochających motorsport, poszukujących charakterystycznego sportowego brzmienia oraz wzrostu mocy i momentu obrotowego. Rasowy dźwięk producent spod znaku wilka uzyskał dzięki latom pracy w specjalnych salach akustycznych.

Układy w całości wykonane są ze stali nierdzewnej. Remus uzyskał rozwiązanie, które w istotnym stopniu zredukowało ciśnienie zwrotne spalin i zbyt dużą średnicę wydechu, przy jednoczesnym istotnym wzroście mocy i unikalnym, donośnym brzmieniu.

Doświadczenie techniczne nabyte przy tworzeniu wielu projektów do wyczynowego motosportu pozwoliło Remusowi na wdrożenie do produkcji bardzo zaawansowanych rozwiązań, dających Klientowi gwarancję jakości i klasowości. Catback to absolutny top w tej grupie produktów.

Zgłoś się do nas! Poszukaj wydechu do swojej maszyny!

REMUS PowerSound

Moc brzmienia i porażająca estetyka w Twoim własnym stylu

REMUS PowerSound to bogactwo cech w zakresie najnowocześniejszej technologii. To projekt, który pozwala Klientowi na wybór własnej opcji w zakresie ekskluzywnego designu, brzmienia i mocy.

PowerSound pozwala na uzyskanie indywidualnych parametrów w brzmieniu i przepływie gazów wydechowych. Dobór jest możliwy dzięki zastosowaniu unikalnego mechanicznego zaworu, dzięki któremu i Ty uzyskasz możliwość skonfigurowania wydechu według własnych preferencji.

To nowatorskie rozwiązanie firmowane jest przez REMUS R&D Team. Ponadto, także tłumik został zaprojektowany pod takim kątem, ażeby układ mógł spełniać Twoje indywidualne oczekiwania.

PowerSound System to pomysł zrealizowany w dużej mierze z myślą o fanach prawdziwego, zaawansowanego tuningu. To rozwiązanie, które zapewnia nie tylko firmowane przez Remusa właściwości prawdziwego sportowego wydechu, ale dodatkowo także możliwość regulacji emisji dźwięku. W razie potrzeby dzięki nowatorskiemu zaworowi w ciągu dosłownie kilku minut możemy uzyskać inne, choćby bardziej drapieżne, wyścigowe brzmienie.

Pod kątem optyki PowerSound oferuje maksymalny indywidualizm. To rozwiązanie pozwalające na wybór pośród różnych modeli układów i ich zakończeń, zarówno jedno, jak i obustronnych. Końcówki okrągłe, owalne, trapezowe, podwójne, itd. – to wszystko jest do Twojej dyspozycji w konfigurowaniu własnego wydechu. To cała gama rozwiązań z wysokiej jakości stali nierdzewnej, chromu i kombinacji stali nierdzewnej z włóknami węglowymi. To projekt Remusa, który daje wprost nieskończone możliwości w zakresie indywidualnego tuningu wydechu Twojej maszyny!