Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, wydechy Remus charakteryzują się niesamowicie niską masą. Pozytywnie wpływa to na sportowe doznania z jazdy poprawiając precyzję prowadzenia.
Liczy się jakość! Wszystkie produkty Remus produkowane są ręcznie, przez Austriackich rzemieślników. Dzięki temu wydechy cechuje niezrównana jakość i precyzja wykonania.
Koniec z niepewnością! Na wydechy Remus udzielana jest aż 3 letnia gwarancja producenta, dzięki czemu możesz cieszyć się nowym brzmieniem bez zmartwień.
Bezpieczeństwo to podstawa! Dlatego wydechy Remus posiadają homologację EEC i TUV, poświadczającą spełnianie wszystkich, najbardziej rygorystycznych, europejskich norm.
Remus to znany na całym świecie producent topowych układów wydechowych również do motocykli. U nas prawie każdy znajdzie wyjątkowy wydech do swojego motocykla. Produkty spod znaku wilka od lat trafiają nie tylko do tysięcy pojazdów jeżdżących po drogach, ale i do wielu typowo wyczynowych maszyn. Rozwiązania Remusa od lat znaleźć można m.in. w rajdach enduro, cross country, czy na torach wyścigowych.
Szybkość, dynamika i wola zwycięstwa to podstawowe cechy każdego prawdziwego drapieżnika. Nic więc dziwnego, że producent mający w logotypie wilka, stawia na ostrą rywalizację na najwyższym poziomie. Walka od zawsze była wpisana w strategię rozwojową REMUSA. Nasze hasło przewodnie, które powtarzamy już od dwudziestu lat, brzmiące „My prowadzimy, inni podążają za nami”, bynajmniej nie wzięło się z niczego.
Równo dwie dekady temu, w 1993 roku Austriak Andreas Meklau dał Remusowi „domowe” zwycięstwo w mistrzostwach świata World Superbike (WSBK) na torze Österreichring. Co ciekawe, Meklau w ostatnich latach ścigał się także w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, sięgając m.in. po tytuły mistrza naszego kraju.
Od wspominanego 1993 roku pasmo sukcesów jeźdźców wspieranych przez Remusa trwa w najlepsze. Z naszych topowych układów wydechowych skorzystali między innymi Australijczycy Troy Corser (w 1996 roku wywalczył tytuł mistrza świata, zostając jednocześnie najmłodszym czempionem w historii WSBK) i Karl Muggeridge (mistrz świata serii Supersport World Championship z 2004 roku), a także niemiecki motocyklista mający na swoim koncie starty także w MotoGP (serii uznawanej za motocyklową Formułę 1) – Jürgen Fuchs i słynny Austriak Martin Bauer.
Technologia Remusa została przetestowana w najbardziej wymagających warunkach – na najszybszych torach wyścigowych świata i w ciężkim, off-roadowym terenie. Nasze projekty zdały te egzaminy, nawet gdy przychodziło im brać udział w walce o najcenniejsze tytuły. Wiele z naszych rozwiązań, tych sprawdzonych w ekstremalnych sportowych okolicznościach, przenieśliśmy na drogi, wdrożyliśmy do seryjnej produkcji. Tak więc teraz i Ty możesz skorzystać z mistrzowskiej technologii stworzonej przez najlepszych inżynierów Remusa!
Nasza determinacja w dążeniu do zwycięstw w profesjonalnym motosporcie i ustawiczne dążenie do zapewniania Klientom produktów najwyższej światowej klasy idą ze sobą w parze. Daje nam to przewagę nad konkurentami, zapewniając już od dwudziestu lat równolegle sukcesy zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak i komercyjnej. Teraz po technologię mistrzów możesz sięgnąć i TY!
Bodajże żadna inna rodzina produktów Remusa nie jest tak mocno zbliżona do rozwiązań z wyczynowego motosportu, jak ta skierowana do szybkich ulicznych motocykli. Co ważne, są to produkty przeznaczone do wielu modeli i marek ognistych, stalowych rumaków. Dotyczy to choćby całej gamy niesamowitych tłumików. Dzięki austriackiemu producentowi technologia, która istotnie przyczyniła się do szeregu zwycięstw na torach wyścigowych całego świata, została przeniesiona na ulice, do cywilnych maszyn. Zgodnie ze sloganem „Zwycięstwa w profesjonalnym motosporcie są minimalnym oczekiwaniem naszych Klientów” REMUS i jego inżynierowie wdrażają do szerszej produkcji kolejne bardzo zaawansowane pod kątem sportowych właściwości projekty. Tak więc bogate doświadczenie z wyścigów bezpośrednio przekłada się na produkty, po które sięgnąć może niemal każdy. Kapitalna jakość wykonania, kosztowne materiały, wzrost mocy, designerski wygląd i rasowe sportowe brzmienie – to cechuje wydechy Remusa przeznaczone do cywilnych motocykli. Nieważne, jakiego rumaka dosiadasz, czy jest to na przykład superszybki ścigacz, maszyna a’la supermoto, wszechstronny motocykl sportowo-turystyczny czy może typowy cruiser – u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Doskonały projekt
Gorące brzmienie
Wymienne „czapki” – zakończenia wydechu
Elektroniczna kontrola dźwięku (ECS)
Stworzone dla modeli Touring z 2009 roku