Sportowy układ wydechowy dla Mercedesa A / CLA 45 AMG już w naszym serwisie!

Home  /  Samochody  /  Mercedes  /  A W176  /  Sportowy układ wydechowy dla Mercedesa A / CLA 45 AMG już w naszym serwisie!

Bestsellerowy układ wydechowy Remus dedykowany modelom Mercedes A 45 AMG oraz CLA 45 AMG dotarł właśnie do naszego serwisu!

Prezentowany wydech to kompletny system składający się z tylnego tłumika z zaworami regulującymi głośność, rur łączących oraz systemu cat-back. Aby w pełni wykorzystać potencjał sportowego systemu Remus dołączyliśmy do niego kontroler pozwalający sterować ustawieniami wydechu za pomocą stylowego pilota.

 

 

Mercedes A / CLA 45 AMG wyposażony w wydech Remus to jeszcze bardziej agresywne brzmienie, zachwycające swoją barwą, zwracające uwagę głośnością oraz akcentowanymi „strzałami”.

W ślad za brzmieniem podążyły również osiągi. Wszystko to dzięki Powerizerowi Remus, który zapewnia sportowemu Mercedesowi moc 405 KM oraz 518 Nm! Wszystko to w sposób w pełni bezpieczny dla silnika oraz łatwy do demontażu – dzięki modułowi wpinanemu P&P.

Nie czekaj i również spraw swojemu Mercedesowi podobny zestaw! Zaufaj Remus Polska – wyłącznemu dystrybutorowi produktów z Wilkiem w Polsce!

IMG_0796

IMG_0798

IMG_0801

IMG_0799

IMG_0800

 

Categories:
  A W176MercedesRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 000