REALIZACJA: Peugeot 308 GTI

Home  /  Remus Polska  /  REALIZACJA: Peugeot 308 GTI

Na montaż układu wydechowego trafił do nas kolejny, sportowy hatchback. Tym razem w klapowy system Remus sterowany za pomocą aplikacji na telefon wyposażyliśmy niemal 300-konnego Peugeota 308 GTI!

Niestety dźwięk francuskiego hot-hatch’a mocno odbiera od konkurencji. Aby nadać brzmieniu więcej sportu postawiliśmy na wydech Remus składający się z przelotowej sekcji środkowej oraz tłumika tylnego z klapami. Całość montowana jest do fabrycznych końcówek umieszczonych w dyfuzorze.

Prezentowany układ dzięki klapom umieszczonym w tylnym tłumiku pozwala na regulację dźwięku zarówno poprzez dedykowany pilot jak i aplikację na urządzenia mobilne. Rozwiązanie to jest gwarancją idealnego dźwięku w każdych warunkach.

Układ wydechowy Remus to jednak również pełna kompatybilność. Brak jakichkolwiek dodatkowych modyfikacji pojazdu oraz dopasowanie do fabrycznych uchwytów czy końcówek pozwala na w pełni bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie.

Najważniejszy jest jeden nowy dźwięk, a ten – zmienia charakter 308 GTI wręcz nie do poznania!

Jesteś zainteresowany klapowym układem wydechowym dla swojego samochodu? Zapraszamy do kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce.

Category:
  Remus Polska
this post was shared 0 times
 100