Realizacja: Honda CRZ

Home  /  Samochody  /  Honda  /  CRZ  /  Realizacja: Honda CRZ

Choć wygląd Hondy CRZ sugerować może sportowe doznania, brakuje jej najważniejszego pierwiastka – odpowiedniego dźwięku. Silnik o pojemności 1,5 litra nie generuje praktycznie żadnego dźwięku, przez co jazda CRZ staje się monotonna. Do czasu…

IMG_0617 — kopia

Właściciel czarnego egzemplarza zgłosił się do nas z bardzo prostym zadaniem – sprawić, aby Jego CRZ w końcu zaczął brzmieć jak auto sportowe. Lubimy takie wyzwania więc od razu wzięliśmy się do pracy!

W Hondzie zamontowaliśmy sportowy układ wydechowy Remus Cat-Back. System ten składa się z rury przelotowej w miejsce przedniego tłumika, sportowego tłumika tylnego oraz dwóch, centralnie umieszczonych końcówek wydechu z carbonowym wykończeniem.

IMG_0598 — kopia

Dodatkowo, aby podkreślić sportowe aspiracje Hondy w aucie zamontowaliśmy dedykowany centralnym końcówkom dyfuzor. Element w czarnym kolorze świetnie pasuje do całości auta i zapewnia CRZ zdecydowanie dynamiczniejszy wygląd.

IMG_0625 — kopia

Pozostaje odpowiedzieć na najważniejsze pytanie – jak to brzmi? Otóż niesamowicie! Najlepszą rekomendacją są dla nas zawsze opinie samych Klientów – w tym przypadku wyłącznie pozytywne.

Brzmi fantastycznie – nie jest „dużo” głośniejszy (w sam raz) ale ma fantastyczny gang, plus „bulgot”(strzały?) jak schodzi z obrotów (VTEC – zmiana faz rozrządu) Wydech jest świetny nie rozumiem czemu nie jest fabryczny, a i moc jest odczuwalnie większa.

Nie potrzeba nam lepszej rekomendacji!

Jeżeli również chcesz zmienić dźwięk swojego auta zaufaj Remus Polska!

IMG_0603 — kopiaIMG_0587 — kopiaIMG_0585 — kopiaIMG_0619 — kopiaIMG_0599 — kopia

Zdjęcia dzięki uprzejmości Klienta.

Categories:
  CRZHondaRealizacjaRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 100