REALIZACJA: Honda Civic Type-R

Home  /  Samochody  /  Honda  /  Civic  /  REALIZACJA: Honda Civic Type-R

To kolejny przedstawiciel segmentu hot-hatch wyposażony przez nas w klapowy układ wydechowy Remus. Tym razem kompletny system cat-back dostarczyliśmy do najnowszej Hondy Civic Type-R. Jak zawsze w przypadku układów wydechowych z Wilkiem efekt jest spektakularny!

Bez_tytułu_36

Honda Civic Type-R to następny szybki kompakt w którym poprawiliśmy brzmienie. Tradycyjnie już postawiliśmy na sprawdzone i co najważniejsze rewelacyjne rozwiązanie – klapowy układ wydechowy cat-back firmy Remus.

20170509_150212

W przypadku Type-R FK2 układ składa się z modułowej części przedniej, tłumika tylnego z klapami oraz czterech końcówek wydechu – do wyboru w wersji chrom lub carbon. W zestawie znajduje się również pilot do sterowania głośnością wydechu – posiadający 4 tryby pracy systemu.

20170509_150218

W prezentowanym Civicu zainstalowany został topowy system z carbonowo-tytanowymi końcówkami. Dzięki temu prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, jednak co istotniejsze – jeszcze lepiej brzmi! Na otwartych klapach dźwięk Hondy staje się mocno basowy, rasowy bulgot zwraca uwagę przechodniów i potęguje wrażenia z jazdy. Jednak po 1 naciśnięciu przycisku całość zmienia się nie do poznania – w ułożonego kompana do codziennych dojazdów czy dalekich podróży. Idealne rozwiązanie dla osób szukających bezkompromisowego brzmienia podczas sportowej jazdy, jednocześnie zachowując komfort codziennego użytkowania.

20170509_150222

Jeżeli również szukasz klapowego układu wydechowego dla swojego hot-hatcha zapraszamy do kontaktu!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Klienta.

20170509_150047

Categories:
  CivicHondaRealizacjaRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 000