REALIZACJA: Honda Civic Type-R FK8

Home  /  Samochody  /  Honda  /  Civic  /  REALIZACJA: Honda Civic Type-R FK8

Klapowy układ wydechowy Remus dla Hondy Civic Type-R FK8 to jeden z bestsellerów austriackiego giganta. Kompletny system z nowymi końcówkami i sterowaniem głośnością za pomocą telefonu całkowicie odmienia bowiem charakter japońskiego hot-hatcha.

Brak sportowego brzmienia to jedna z największych wad agresywnej Hondy. Jej osiągi w połączeniu z designem mocno odbiegają więc od wydobywającego się z wydechu dźwięku. Na szczęście już po raz kolejny rozwiązaniem tego problemu zajmujemy się przy pomocy klapowego układu wydechowego Remus.

Nowy układ wydechowy to klasyczny układ cat-back. Otrzymujemy więc zupełnie nową część przednią, środkową oraz tłumik tylny ze zintegrowanymi klapami. Całość wieńczą nowe końcówki wydechu o średnicy 102mm – w prezentowanym przypadku w topowej, carbonowo-tytanowej wersji.

Sterowanie dźwiękiem odbywa się zarówno przez tradycyjny pilot jak i zaawansowaną aplikację na urządzenia mobilne. Otrzymujemy w niej nie tylko możliwość otwarcia/zamknięcia zaworów ale także szereg trybów automatycznych i ustawień pośrednich.

Posłuchajcie nowego brzmienia Civica CTR FK8:

Twój samochód wymaga poprawy brzmienia? Zapraszamy do kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem Remus w Polsce.


Categories:
  CivicHondaRealizacjaRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 000