REALIZACJA: FORD MUSTANG GT 5.0 V8 REMUS X2

Home  /  Samochody  /  Ford  /  REALIZACJA: FORD MUSTANG GT 5.0 V8 REMUS X2

Może być coś lepszego od Forda Mustanga 5.0 V8 z układem wydechowym Remus? Oczywiście – dwa Mustangi jednocześnie! Białe i czerwone GT zyskały zupełnie nowe brzmienie regulowane za pomocą aplikacji na telefon.


Prezentowane Mustangi z 5-litrowymi silnikami V8 pod maską potrzebowały bowiem mocniejszego brzmienia, adekwatnego do wielkości silnika. Podjęliśmy się więc ulepszenia dwóch „koni” jednocześnie, w końcu dobre rzeczy są jeszcze lepsze razem!


Tradycyjnie już postawiliśmy na układ wydechowy Remus z klapami. System składa się z tłumika przedniego, dwóch tłumików tylnych oraz nowych końcówek wydechu. W tym przypadku wybór padł na klasyczne, chromowane zakończenia o średnicy 102mm.


Sterowanie głośnością odbywa się natomiast zarówno poprzez standardowy przycisk jak i aplikację na urządzenia mobilne. Pozwala ona nie tylko na otwarcie i zamknięcie klap ale również dowolną, automatyczną personalizację dźwięku – aby mocny dźwięk pojawiał się np. w określonym zakresie prędkości czy obrotów.


Sam wydech to oczywiście pełen P&P, nie wymagający żadnych dodatkowych modyfikacji. Montaż do oryginalnych zaczepów, nie wymaga wymiany dyfuzora czy zmian w oprogramowaniu. Rasowy dźwięk bez najmniejszych komplikacji!

Posłuchajcie ryku Mustangów V8 z wydechami Remus:

Zapraszamy do kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce.


Categories:
  FordMustangRealizacjaRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 100