REALIZACJA: FORD MUSTANG GT 5.0 V8

Home  /  Samochody  /  Ford  /  REALIZACJA: FORD MUSTANG GT 5.0 V8

Ford Mustang GT z 5-litrowym silnikiem V8 pod maską tradycyjnie trafił do nas by poprawić jego brzmienie. Jak zawsze postawiliśmy na topowe rozwiązanie – klapowy układ wydechowy Remus, którego brzmienie regulowane jest poprzez aplikację na telefon!

Szary Mustang w stosunkowo rzadkiej wersji Convertible zyskał więc najbardziej zaawansowany układ na rynku. Całość składa się z tłumika przedniego, rur łączących, dwóch tłumików tylnych z klapami oraz nowych końcówek wydechu. W prezentowanym przypadku wybór padł na klasyczne, chromowane zakończenia.

Układ wydechowy Remus jest w pełni dedykowany, dzięki czemu jego montaż nie wymaga dalszych modyfikacji auta oraz silnika. Całość montowana jest do fabrycznych punktów montażowych oraz dyfuzora. Regulacja klap odbywa się natomiast poprzez telefon, dźwięk jest więc zawsze pod ręką i również nie wymaga instalacji dodatkowych przełączników!

Dowiedz się więcej o zaawansowanych układach wydechowych Remus w Remus Polska – u Wyłącznego Dystrybutora Remus w Polsce.

Categories:
  FordMustangRealizacjaRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 000