REALIZACJA: Ford Mustang GT 5.0 V8

Home  /  Samochody  /  Ford  /  REALIZACJA: Ford Mustang GT 5.0 V8

Kolejne, amerykańskie V8 opuściło nasze bramy wyposażone w klapowy układ wydechowy Remus. Sterowany za pomocą telefonu wydech to bowiem bestsellerowe rozwiązanie dla Forda Mustanga GT – udowadniające, że agresywne brzmienie nie musi oznaczać rezygnacji z komfortu.

Niestety bowiem większość układów wydechowych dla Forda Mustanga choć zapewnia świetny dźwięk, jednocześnie charakteryzuje się dużym efektem dronienia, będącym uciążliwym podczas normalnej eksploatacji. Rozwiązaniem jest właśnie klapowy wydech Remus, który dzięki przedniemu rezonatorowi oraz klapom skutecznie eliminuje problem.

Po raz kolejny więc zainstalowaliśmy system Remus w Mustangu GT. Składa się on z przedniego tłumika, środkowych rur łączących, dwóch tłumików tylnych z klapami oraz dwóch końcówek wydechu. W prezentowanym egzemplarzu wybór padł na srebrne końcówki wykończone carbonem, o średnicy 98mm. Sterowanie klapami odbywać się może zarówno poprzez aplikację na telefon jak i dedykowany pilot.

Całość jest oczywiście w pełni dedykowana i nie wymaga jakichkolwiek dalszych modyfikacji. Montaż to fabrycznych punktów w podwoziu, kompatybilność z oryginalnym dyfuzorem, nieinwazyjne podłączenie klap. Wszystko to składa się na najlepsze rozwiązanie w kwestii poprawy dźwięku w Mustangu na rynku!

Szukasz poprawy brzmienia Twojego samochodu? Zapraszamy do kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce!

Categories:
  FordMustangRealizacjaRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 100