REALIZACJA: BMW M550I G30

Home  /  Samochody  /  BMW  /  REALIZACJA: BMW M550I G30

Tym razem montaż klapowego układu wydechowego Remus wykonaliśmy w BMW M550i G30. Piątka z silnikiem V8 pod maską zapewnia bowiem nadzwyczajne osiągi, natomiast jej brzmienie pozostawia wiele do życzenia. Poprawa w tym przypadku jest spektakularna!

Aby uzyskać jak najlepszy efekt zastosowaliśmy pełen układ wydechowy. W jego skład wchodzą przednie rury przelotowe, środkowe rury przelotowe oraz sportowy tłumik tylny z klapami. System wieńczą nowe końcówki wydechu – poczwórne o średnicy 102mm. W prezentowanym aucie Klient zdecydował się na ich topowe wykończenie z carbonu oraz tytanu. 

Cały układ wydechowy to oczywiście w pełni dedykowany system. Montaż odbywa się przy użyciu fabrycznych punktów montażowych, do oryginalnego dyfuzora. Także sterowanie klapami pozostaje poprzez pokładowe menu. Dzięki temu unikamy dodatkowych modyfikacji pojazdu.

Najważniejszy jest jednak dźwięk, a ten w przypadku układu wydechowego Remus dla M550i – nie zawodzi. Nowe brzmienie pokonuje nawet mocniejszego brata – M5 F90. Posłuchajcie filmu:

Jesteś zainteresowany sportowym układem wydechowym? Zapraszamy do kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem Remus w Polsce.Categories:
  BMWRealizacjaRemus PolskaSamochodySeria 5 G30
this post was shared 0 times
 000