Realizacja: BMW M4

Home  /  Samochody  /  BMW  /  Realizacja: BMW M4

W naszym serwisie gościliśmy BMW M4 w niesamowitym kolorze Yas Marina Blue. Pomimo ciekawego koloru oraz mnóstwo carbonowych dodatków, w aucie brakowało odpowiedniego. sportowego brzmienia. Receptą okazał się układ wydechowy Remus Cat-back.

2

Do BMW M4 zamontowaliśmy kompletny układ wydechowy Remus Cat-back. System składający się z rur przelotowych oraz tylnego tłumika podłączyliśmy pod fabryczny system klap, oraz do zamontowanych już wcześniej carbonowych końcówek Scope. O ile po montażu dodatków aerodynamicznych nastąpiła rewolucja w wyglądzie, tak po montażu wydechu, nowy dźwięk jest nie tyle rewolucją – zmiana jest jeszcze większa!

1

M4 brzmi niewiarygodnie – dźwięk stał się basowy, zyskał również wyścigowe „strzały” podczas odpuszczania gazu. Zmieniła się nie tylko głośność ale i cała barwa dźwięku – teraz czysto sportowa, własnie taka jakiej oczekuje się po ponad 400 konnym coupe!

Niebieskie BMW M4 przeszło kompleksowe zmiany – które poprawiły wygląd oraz dźwięk. Śmiało możemy stwierdzić, że teraz stał się ideałem – ciężko bowiem o ładniejsze i lepiej brzmiące M4!

Z uwagi na remont w naszym serwisie, na pełną sesję zdjęciową oraz film z brzmieniem potrzeba odrobinę cierpliwości. Plac budowy nie ma jednak wpływu na nasze umiłowanie do detali – stąd specjalnie zamówiony kontener w kolorze Yas Marina Blue :)

3

Jeżeli również chcesz odmienić swoje BMW M4 – zapraszamy do kontaktu. Tymczasem kilka dodatkowych zdjęć z montażu:

456789101112131415

Categories:
  BMWM4RealizacjaRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 000