OFERTA WYDECHÓW KLAPOWYCH REMUS DLA NAJNOWSZYCH MODELI HOT HATCH

Home  /  Samochody  /  Mercedes  /  A W176  /  OFERTA WYDECHÓW KLAPOWYCH REMUS DLA NAJNOWSZYCH MODELI HOT HATCH

Rynek sportowych aut opartych na klasie kompakt przeżywa ostatnio zatrzęsienie nowych modeli. Coraz większa moc, osiągi na poziomie czysto sportowych aut, agresywny wygląd i zarazem praktyczność przyciągają wielu klientów. Niestety wszystkie dostępne hot hatche łączy jedno – niewykorzystany potencjał w dziedzinie dźwięku. Dlatego też stworzyliśmy przegląd aktywnych układów wydechowych dla najpopularniejszych modeli na rynku!

Naszym rozwiązaniem na poprawę brzmienia hot hatchy są układy wydechowe z klapami marki Remus. Austriacki producent układów wydechowych który posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w budowie układów wydechowych, w ostatnich latach skutecznie uzupełniał ofertę o produkty dla sportowych aut kompakt. Dzisiaj Remus jest producentem z największym wyborem klapowych układów wydechowych w tej klasie! Wydechy klapowe charakteryzują się najlepszym dźwiękiem, zachwycającym swoją sportową barwą przy otwartych klapach, jednocześnie po naciśnięciu 1 przycisku zmieniając się w cichego kompana do codziennych podróży. Jest to więc idealne rozwiązanie dla HH – głośny i bezkompromisowy, a kiedy trzeba cichy i przyjazny.

W naszej ofercie znajdziecie m.in.:

Audi RS3

audi_rs3

Sportowy układ wydechowy cat-back z klapami dla Audi RS3 (8V). Zestaw składa się z rury przelotowej montowanej w miejsce drugich katalizatorów i przelotowej części przedniej lub sportowej części przedniej (pozostającej z fabrycznymi katalizatorami) oraz tłumika tylnego z klapami i 4 końcówkami wydechu. Do wyboru jest aż 5 wzorów końcówek: chromowane, aluminiowo-carbonowe, czarne lub carbonowo-tytanowe. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą fabrycznej elektroniki.

Mercedes-Benz A 45 AMG

mercedes_a45_amg_ki

Układ wydechowy cat-back z klapami dostępny jest dla A 45 AMG zarówno w wersji przed faceliftingiem jak i po faceliftingu. Co istotne, wydech pasuje także do Mercedesa CLA 45 AMG. Układ składa się z przelotowej części przedniej oraz tłumika tylnego z klapami. Całość montowana jest do fabrycznych końcówek wydechu, dzięki czemu nie są konieczne jakiekolwiek dalsze modyfikacje auta. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą fabrycznej elektroniki, opcjonalnie system rozbudować można o pilot Remus z dodatkowymi 4 poziomami głośności.

Ford Focus RS

ford_focus_rs_2_3l_257kw_bj16

Dla najnowszego Forda Focus RS Mk3 Remus przygotował kompletny układ wydechowy cat-back. Na system składa się sportowa część przednia, sportowy tłumik tylny z klapami oraz dwie chromowane końcówki wydechu. Końcówki pasują do fabrycznego dyfuzora, mają jednak większą średnicą niż fabryczne – prezentując się dzięki temu o wiele atrakcyjniej. Sterowanie klapami odbywa się w tym przypadku za pomocą fabrycznej elektroniki.

Honda Civic Type-R

honda_civic_type_r

Legendarny hot hatch Hondy, Civic Type-R generacji FK2 również może zostać wyposażony w kompletny układ wydechowy cat-back z klapami. Dla Hondy Remus przygotował zaawansowany system składający się kilkuczęściowej części przedniej, zupełnie nowego tłumika tylnego z klapami oraz 4 końcówek wydechu w wykończeniu chrom lub tytan+carbon. Sterowanie głośnością odbywa się dzięki pilotowi Remus z 4 ustawieniami otwarcia klap.

Volkswagen Golf R

vw_golf_vii_r_web

Kompletny układ wydechowy cat-back z klapami dostępny jest także dla najmocniejszej odmiany wzoru w swojej klasie – VW Golfa R VII generacji. Wydech składa się ze sportowej części przedniej, tłumika tylnego z klapami a także 4 końcówek wydechu dostępnych w wykończeniu: chrom, aluminium-carbon, czarny chrom-carbon lub carbon-tytan. Regulacja głośności wydechu odbywa się dzięki fabrycznej elektronice.

Ponadto w naszej ofercie produktów Remus znajdziecie klapowe układy wydechowe dla wielu innych hot hatchy takich jak m.in.:

  • Audi S3 (8V)
  • Ford Focus ST (MK3)
  • Peugeot 308 GTI
  • Skoda Octavia RS
  • Volkswagen Golf GTI VII

Zapraszamy do kontaktu w celu poprawy brzmienia sportowych modeli klasy kompakt i nie tylko!

Po wizycie w Remus Polska – u dystrybutora REMUS w Polsce – każdy hot hatch może zachwycać pięknym, sportowym brzmieniem. Zapytaj o szczegóły już teraz!

Categories:
  A W176A3AudiCivicCLA C117FocusFordGolfHondaMercedesOctaviaRemus PolskaSamochodySkodaVolkswagen
this post was shared 0 times
 100