NOWOŚĆ: Wydech Remus dla Alfa Romeo Stelvio

Home  /  Samochody  /  Alfa Romeo  /  NOWOŚĆ: Wydech Remus dla Alfa Romeo Stelvio

Długo oczekiwana nowość już w sprzedaży! Rewelacyjny układ wydechowy REMUS dedykowany Alfa Romeo Stelvio Q4 Veloce od teraz dostępny jest w naszej ofercie!

ALFA-Romeo-Stelvio-Q4_2_g

Po zaprezentowaniu systemów dla modelu Gulia, z niecierpliwością oczekiwaliśmy systemów dla Stelvio. Remus nie kazał długo czekać i już teraz możemy ogłosić wprowadzenie do sprzedaży dwóch układów wydechowych dla tego modelu.

ALFA-Romeo-Stelvio-Q4_3_g

Do wyboru mamy systemy axle-back oraz cat-back. Pierwszy z nich jest delikatniejszym rozwiązaniem – składa się wyłącznie z tłumika tylnego oraz końcówek wydechu. Drugi z systemów to rozwiązanie dużo bardziej zaawansowane. Składa się ono z części przedniej, środkowej, tłumika tylnego oraz również nowych końcówek. Zapewnia to najlepsze z możliwych brzmień!

ALFA-Romeo-Stelvio-Q4-_g

Co ważne, wydech Remus pasuje do fabrycznej dokładki zderzaka, dzięki czemu instalacja systemu nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji. Jesteście ciekawi brzmienia? Posłuchajcie filmu prezentacyjnego:

W celu zakupu i instalacji układu wydechowego zapraszamy do kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce.

PowerPoint-Präsentation

Categories:
  Alfa RomeoRemus PolskaSamochodyStelvio
this post was shared 0 times
 000