Nowość: Sportowy układ wydechowy z klapami dla Audi RS3

Home  /  Samochody  /  Audi  /  A3  /  Nowość: Sportowy układ wydechowy z klapami dla Audi RS3

Kolejny, gorący hot hatch otrzymuje sportowy układ wydechowy! Tym razem Remus zaprezentował zupełnie nowe rozwiązanie dedykowane najnowszemu modelowi Audi RS3. Koniecznie sprawdź szczegóły!

Jeden z najmocniejszych hot hatchy na rynku również doczekał się dedykowanego układu wydechowego! W przypadku Audi RS3 Remus zaprezentował zaawansowany technologicznie system dostępny w wielu konfiguracjach.

audi_rs3

Całość opiera się na sportowym tylnym tłumiku z klapami oraz części przedniej Cat-Back dostępnej w dwóch wersjach – z homologacją lub bez. Do takiego zestawu Remus proponuje także cztery końcówki wydechu dostępne w aż 5 wersjach wykończenia – od klasycznych chromowanych po tytanowo-carbonowe. Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach RS3 powyższy układ wydechowy można dalej rozbudować o rury przelotowe montowane w miejsce drugich katalizatorów, w połączeniu z sekcją Cat-Back Remus. Taki system zapewnia najlepsze możliwe brzmienie!

Dzięki systemowi klap użytkowanie auta nie staje się uciążliwe na co dzień. Po przełączeniu pozycji wydechu za pomocą fabrycznego przycisku we wnętrzu – kompatybilnego również z układem Remus – dźwięk zmienia się z przyjemnego, sportowego pomruku w prawdziwie sportowe brzmienie.

Jeżeli szukasz zaawansowanego układu wydechowego dla Audi RS3 skontaktuj się z Remus Polska już teraz!

0026_55s0026_83cs0026_83c0026_83cb0026_83cts

Categories:
  A3AudiRemus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 000