Kompletna transformacja BMW M3 F80 która dokonała się przy udziale układu wydechowego Remus. Prezentowane M3 zostało bowiem doposażone w ogrom najwyższej jakości dodatków w tym nasz bestsellerowy wydech – dzięki czemu powstał wyjątkowy projekt oparty na dodatkach z najwyższej, światowej półki tuningu!

Read More

BMW M135i F40 brakowało tylko jednego – adekwatnego dla wyglądu i osiągów brzmienia. Niestety fabryczny układ wydechowy pozostawia bardzo wiele do życzenia. Aby rozwiązać ten problem sięgnęliśmy oczywiście po system Remus Racing. Klient zdecydował się na najgłośniejszy układ Race, eliminujący filtry GPF oraz tłumik tylny. Całość zakończyły dwie carbonowe końcówki wydechu. W efekcie mały hot hatch zyskał niewyobrażalnie agresywne brzmienie, potęgujące doznania z jazdy i zdecydowanie przyciągające uwagę! Dowiedz się więcej o układach wydechowych Remus

Read More

Bordowa Mazda MX-5 RF przeszła u nas szereg modyfikacji wpływających na jej wygląd oraz osiągi. Począwszy od kompletnego układu wydechowego Remus, przez zestaw zawieszenia oraz dystansów H&R po felgi Japan Racing oraz dodatkowe ospoilerowanie. Efekt? Mnóstwo sportowego charakteru! Za więcej sportowych wrażeń odpowiada z pewnością nowy układ wydechowy. System Remus cat-back wydobywa z 2 litrowego silnika agresywny gang, wzbogacony tzw. „strzałami”. Dodatkowo zakończony czterema końcówkami wydechu dba o odpowiedni wygląd tylnej partii nadwozia MX-5. Dużo

Read More

Ford Mustang oraz sportowy układ wydechowy Remus to połączenie które wykonywaliśmy już dziesiątki razy. Prezentowany egzemplarz jednak, to dla odmiany wersja z silnikiem 2.3 Ecoboost. W parze z nowym układem wydechowym biały Mustang udowadnia, że nie potrzebuje silnika V8 aby cieszyć swoimi osiągami oraz brzmieniem! W tym przypadku Klient zdecydował się na tradycyjny układ wydechowy bez sterowania głośnością. System to klasyczny cat-back składający się z przelotowej rury przedniej, przelotowych rur środkowych oraz dwóch tłumików tylnych.

Read More

Kolejna Włoszka zyskała u nas przepiękne brzmienie, adekwatne do jej wyglądu. Alfa Romeo Stelvio Veloce to bowiem częsty gość w naszym serwisie – jak zawsze podrasowaliśmy dźwięk przy pomocy układu wydechowego Remus wraz z dedykowanymi końcówkami wydechu.

Read More