REALIZACJA: BMW X4 (F26)

Home  /  Samochody  /  BMW  /  REALIZACJA: BMW X4 (F26)
IMG_8957

Tym razem prezentujemy kolejne BMW X4 F26 które odwiedziło nasz serwis w celu wymiany układu wydechowego. Jak zawsze postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie austriackiej firmy Remus.

IMG_8957

Białe BMW X4 w wersji 28i nie zadowalało właściciela zarówno w kwestii brzmienia jak i wyglądu tylnej części auta. Aby poprawić te dwa aspekty naraz zamontowaliśmy bestsellerowy układ wydechowy Remus. Zestaw ten składa się z tłumika tylnego oraz czterech końcówek wydechu.

IMG_8956

Całość montowana jest w miejsce oryginalnego tłumika, do fabrycznych punktów montażowych. Co istotne, wszystkie końcówki połączone są z tłumikiem, dzięki czemu spaliny wydostają się równomiernie z każdego zakończenia.

IMG_8955

Montaż wymaga zrobienia wycięcia w dokładce zderzaka identycznego z fabrycznym. Całość wygląda niezwykle schludnie a jednocześnie nadaje X4 więcej sportowego charakteru. Prosta i szybka modyfikacja odmienia charakter całego samochodu!

IMG_8954

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą układów wydechowych do Twojego auta zapraszamy do kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce.

IMG_8953

Categories:
  BMWRealizacjaRemus PolskaSamochodyX4
this post was shared 0 times
 000