OFERTA WYDECHÓW KLAPOWYCH REMUS DLA NAJNOWSZYCH MODELI HOT HATCH

Home  /  Samochody  /  Mercedes  /  A W176  /  OFERTA WYDECHÓW KLAPOWYCH REMUS DLA NAJNOWSZYCH MODELI HOT HATCH
bez_tytulu_13

Rynek sportowych aut opartych na klasie kompakt przeżywa ostatnio zatrzęsienie nowych modeli. Coraz większa moc, osiągi na poziomie czysto sportowych aut, agresywny wygląd i zarazem praktyczność przyciągają wielu klientów. Niestety wszystkie dostępne hot hatche łączy jedno – niewykorzystany potencjał w dziedzinie dźwięku. Dlatego też stworzyliśmy przegląd aktywnych układów wydechowych dla najpopularniejszych modeli na rynku!

Naszym rozwiązaniem na poprawę brzmienia hot hatchy są układy wydechowe z klapami marki Remus. Austriacki producent układów wydechowych który posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w budowie układów wydechowych, w ostatnich latach skutecznie uzupełniał ofertę o produkty dla sportowych aut kompakt. Dzisiaj Remus jest producentem z największym wyborem klapowych układów wydechowych w tej klasie! Wydechy klapowe charakteryzują się najlepszym dźwiękiem, zachwycającym swoją sportową barwą przy otwartych klapach, jednocześnie po naciśnięciu 1 przycisku zmieniając się w cichego kompana do codziennych podróży. Jest to więc idealne rozwiązanie dla HH – głośny i bezkompromisowy, a kiedy trzeba cichy i przyjazny.

W naszej ofercie znajdziecie m.in.:

Audi RS3

audi_rs3

Sportowy układ wydechowy cat-back z klapami dla Audi RS3 (8V). Zestaw składa się z rury przelotowej montowanej w miejsce drugich katalizatorów i przelotowej części przedniej lub sportowej części przedniej (pozostającej z fabrycznymi katalizatorami) oraz tłumika tylnego z klapami i 4 końcówkami wydechu. Do wyboru jest aż 5 wzorów końcówek: chromowane, aluminiowo-carbonowe, czarne lub carbonowo-tytanowe. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą fabrycznej elektroniki.

Mercedes-Benz A 45 AMG

mercedes_a45_amg_ki

Układ wydechowy cat-back z klapami dostępny jest dla A 45 AMG zarówno w wersji przed faceliftingiem jak i po faceliftingu. Co istotne, wydech pasuje także do Mercedesa CLA 45 AMG. Układ składa się z przelotowej części przedniej oraz tłumika tylnego z klapami. Całość montowana jest do fabrycznych końcówek wydechu, dzięki czemu nie są konieczne jakiekolwiek dalsze modyfikacje auta. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą fabrycznej elektroniki, opcjonalnie system rozbudować można o pilot Remus z dodatkowymi 4 poziomami głośności.

Ford Focus RS

ford_focus_rs_2_3l_257kw_bj16

Dla najnowszego Forda Focus RS Mk3 Remus przygotował kompletny układ wydechowy cat-back. Na system składa się sportowa część przednia, sportowy tłumik tylny z klapami oraz dwie chromowane końcówki wydechu. Końcówki pasują do fabrycznego dyfuzora, mają jednak większą średnicą niż fabryczne – prezentując się dzięki temu o wiele atrakcyjniej. Sterowanie klapami odbywa się w tym przypadku za pomocą fabrycznej elektroniki.

Honda Civic Type-R

honda_civic_type_r

Legendarny hot hatch Hondy, Civic Type-R generacji FK2 również może zostać wyposażony w kompletny układ wydechowy cat-back z klapami. Dla Hondy Remus przygotował zaawansowany system składający się kilkuczęściowej części przedniej, zupełnie nowego tłumika tylnego z klapami oraz 4 końcówek wydechu w wykończeniu chrom lub tytan+carbon. Sterowanie głośnością odbywa się dzięki pilotowi Remus z 4 ustawieniami otwarcia klap.

Volkswagen Golf R

vw_golf_vii_r_web

Kompletny układ wydechowy cat-back z klapami dostępny jest także dla najmocniejszej odmiany wzoru w swojej klasie – VW Golfa R VII generacji. Wydech składa się ze sportowej części przedniej, tłumika tylnego z klapami a także 4 końcówek wydechu dostępnych w wykończeniu: chrom, aluminium-carbon, czarny chrom-carbon lub carbon-tytan. Regulacja głośności wydechu odbywa się dzięki fabrycznej elektronice.

Ponadto w naszej ofercie produktów Remus znajdziecie klapowe układy wydechowe dla wielu innych hot hatchy takich jak m.in.:

  • Audi S3 (8V)
  • Ford Focus ST (MK3)
  • Peugeot 308 GTI
  • Skoda Octavia RS
  • Volkswagen Golf GTI VII

Zapraszamy do kontaktu w celu poprawy brzmienia sportowych modeli klasy kompakt i nie tylko!

Po wizycie w Remus Polska – u dystrybutora REMUS w Polsce – każdy hot hatch może zachwycać pięknym, sportowym brzmieniem. Zapytaj o szczegóły już teraz!

Categories:
  A W176A3AudiCivicCLA C117FocusFordGolfHondaMercedesOctaviaRemus PolskaSamochodySkodaVolkswagen
this post was shared 0 times
 100