NOWOŚĆ: Wydech Remus dla Harley-Davidson Sportster 1200 / Sportster 883

Home  /  Motocykle  /  Harley-Davidson  /  NOWOŚĆ: Wydech Remus dla Harley-Davidson Sportster 1200 / Sportster 883

Kolejna motocyklowa nowość od REMUS w nadchodzącym sezonie! Tym razem mamy przyjemność zaprezentować nowe układy wydechowe dedykowane dla motocykli Harley-Davidson Sportster 1200 / Sportster 883 2018.

Dla Sportstera Remus przygotował dwie linie układów wydechowych:

System Custom z dwoma tłumikami

Klasyczny układ wydechowy z dwoma tłumikami końcowymi, dostępny w wersji chrom oraz czarny mat. Dodatkowo oba systemy zakupić można w wersji z homologacją lub bez homologacji a także wybierając indywidualne zakończenia tłumików! Wszystko to sprawia, że z pozoru klasyczny system oferuje ogrom możliwości personalizacji.

Harley-Davidson-Sportster-XL883L_Slash-cut_gHarley-Davidson-Sportster-XL883L_Straight_end_gHarley-Davidson-Sportster-XL883L_Tapered_gHarley-Davidson-Sportster-XL883L_Slash-cut_detail_g

System Custom z jednym tłumikiem

Układ ten to bezkompromisowy system dla szukających nietuzinkowego wyglądu oraz dźwięku. Dostępny tylko w 1 wersji – w kolorze czarny mat, z pojedynczym tłumikiem tylnym. Gwarantuje przyciąganie wszystkich spojrzeń!

Harley-Davidson-Sportster-2-in-1-Komplettanlage_werbe_1_gHarley-Davidson-Sportster-2-in-1-Komplettanlage_werbe_2_gHarley-Davidson-Sportster-2-in-1-Komplettanlage__gHarley-Davidson-Sportster-2-in-1-Komplettanlage_detail_g

Chcesz poprawić dźwięk i wygląd swojego motocykla? Zapraszamy do kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce.

 

Categories:
  Harley-DavidsonMotocykleRemus Polska
this post was shared 0 times
 000