Essen 2017: Remus

Home  /  Remus Polska  /  Essen 2017: Remus
IMG_2597 2

Kilka tygodni temu odwiedziliśmy targi motoryzacyjne w Essen, gdzie mieliśmy okazję przyjrzeć się gorącym nowościom na stoisku REMUS. Przygotowaliśmy dla Was garść zdjęć z tego wyjazdu – zapraszamy do oglądania!

IMG_1210 2

Na jednych z największych targów tuningowych świata Remus przygotował ogromne stoisko, na którym odwiedzający mogli z bliska przyjrzeć się niedawno zaprezentowanym systemom. Jedną z najciekawszych nowości był oczywiście układ do Hondy Civic Type-R FK8. Następca bestsellerowego układu do FK2 ma poprzeczkę ustawioną niezwykle wysoko. Po pierwszych oględzinach zdaje się jednak spełniać wszystkie oczekiwania – dość wspomnieć, że jest to pierwszy układ wydechowy Remus którego głośnością sterować można za pomocą aplikacji na urządzenie mobilne.

IMG_6822 2IMG_5085 2

U Austriackiego producenta pokazano również zaawansowany układ dedykowany Alfie Romeo Gulia QV z silnikiem powstałym we współpracy z Ferrari. Kompletny system z klapami i carbonowymi końcówkami zapewnia sportowej Alfie nieziemskie brzmienie! Niemniej ciekawy był również wydech dla najnowszego BMW Serii 5 G30. Systemy dla wersji 540i oraz 550i sprawiają, że stateczna, niemiecka limuzyna może zachwycać dźwiękiem jak prawdziwe auta sportowe.

IMG_1963 2IMG_4747 2

Na stoisku nie mogło zabraknąć także nawiązań do oficjalnej współpracy Remus z fabrycznym teamem Mercedes DTM. Goście mogli z bliska przyjrzeć się ekstremalnemu wydechowi montowanemu we wszystkich Mercedesach C63 ścigających się w prestiżowej serii wyścigowej DTM. Dla porównania obok wystawiono system dla drogowego Mercedesa C 63 AMG, który czerpie całymi garściami wyczynowe rozwiązania.

IMG_9152 2IMG_7027 2

Na targach w Essen odwiedzający mogli na własne oczy przekonać się o najwyższej jakości oraz niezwykłym stopniu zaawansowania technologicznego produktów REMUS. Wydechy z Wilkiem to bez wątpienia jedne z najlepszych układów na świecie!

IMG_7297 2

Jeżeli chcesz przekonać się o najwyższej jakości wydechów REMUS zapraszamy to kontaktu z Remus Polska – Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce.

IMG_5830 2IMG_2597 2

Categories:
  Remus PolskaSamochody
this post was shared 0 times
 000